Lucerna Music Bar v říjnu 2014: Soja, DJ Krush, Future Islands, Swans, Alice Francis, Thurston Moore a další

MUSIC Úterý, 30. září 2014 @ 10:00   |   
Média
  |   

Program Lucerna Music Bar – říjen 2014. Více info na www.musicbar.cz

Čt/Thu       2. 10.    20:00 VANS Classics & Prague 2014
The Peacocks, Prague Conspiracy, Criminal Colection

Pá/Fri         3. 10.   21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna

  pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let 

So/Sat        4. 10.   21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna

  pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let

Ne/Sun       5. 10.   19:00 SOJA (USA)
slavná americká reggae kapela přijede poprvé do ČR

Po/Mon       6. 10.   20:00 DJ Krush (JAP), support Karaoke Tundra, Philip TBC, NobodyListen
legendární DJ se po dlouhé době vrací zpět do Prahy

Út/Tue         7. 10.   20:00 Future Islands (USA)
synthpop této americké kapely právě hýbe žebříčky světové indie scény

Čt/Thu         9. 10.   19:00 Plexis – 30 let
+ hosté N.V.Ú., Thé Fialky, Houba, Apple Juice a další

Pá/Fri         10. 10.   21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna

  pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let 

So/Sat        11. 10.   21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna

  pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let

Ne/Sun       12. 10.   20:00 Ondřej Ruml – křest CD

  všestranný zpěvák pokřtí nové CD 

Út/Tue        14. 10.   20:00 Carl Verheyen Band (USA)
Carl Verheyen – guitars, Stuart Hamm – bass, John Mader - drums

St/Wen       15. 10.   20:00 The Antlers (USA)
brooklynská alternativní kapela s novou deskou Familiars

Čt/Thu        16. 10.   20:00 Dirty Blondes + Queens of Everything
jedinečný večírek se značkou EXTRA

Pá/Fri         17. 10.   21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna

  pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let 

So/Sat        18. 10.   21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna

  pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let

Po/Mon      20. 10.   20:00 SWANS (USA) + special guest Pharmakon
družina pod vedením Michaela Giry přiveze nové album

Út/Tue        21. 10.   20:00 Top Dream Company
funková úderka slaví 10 let s mnoha hosty

St/Wen       22. 10.   20:00 Slet bubeníků
Pavel Fajt, Miloš Vacík a spousta skvělých bubeníků a perkusionistů

Čt/Thu        23. 10.   20:00 Alice Francis & Band (D)
electroswingová královna se vrací po veleúspěšném loňském koncertu

Pá/Fri         24. 10.   21:00 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna

  pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let 

So/Sat        25. 10.   18:00 Adam Mišík – křest CD

  hvězda českých teenagerů pokřtí debutové CD Parfém

So/Sat        25. 10.   22:30 80’s & 90’s video party Jirky Neumanna

  pravidelná taneční video party s největšími hity 80. a 90. let

Ne/Sun       26. 10.   20:00 Roomful of Blues (USA)

  legendární bluesová kapela vystoupí v rámci BLUEFESTU

Po/Mon       27. 10.  20:00 zakázanÝ ovoce + Imodium

  Mercedes Benz Live Space Tour 2014

Út/Tue         28. 10.  20:00 La Grupa + Gang ala Basta + Moje řeč

  Mercedes Benz Live Space Tour 2014

Čt/Thu        30. 10.   19:30 Thurston Moore (USA)

  zakladatel Sonic Youth přijede se svým sólovým projektem

Dále připravujeme:

03.11. Stanley Clarke Band (USA)

04.11. The Asteroids Galaxy Tour (DK)

05.11. Xindl X - křest CD

09.11. Medeski-Scofield-Martin-Wood (USA)

10.11. George Ezra (UK)

11.11. Polemic (SK)

13.11. Prago Union & Champion Sound

15.11. Stiff Little Fingers (UK)

17.11. Gramatik (SLO)

18.11. Candy Dulfer (NL)

19.11. Colosseum (UK)

20.11. The Amity Affliction (AUS) + guests

22.11. Klaxons (UK)

23.11. Patrice

25+26+27.11. Mig 21

28.11. Harvey Mason Chameleon (USA)

29.11. Take 6 (USA)

02.12. Lamb (UK)

04.12. Sto zvířat

07+08.12. Chinaski

10+11.12. Monkey Business

15.12. Mňága a Žďorp – křest CD

16+17.12. Divokej Bill

20.02. Mark Lanegan Band (USA)

08.03. The Subways (UK)

14.03. Team Me (N)

Komentáře

comments powered by Disqus